אס"א באר שבע

אס”א בן-גוריון פעילה בליגות האוניברסיטאות ובליגות איגודי הספורט בענפים: כדורגל אולמות, כדורעף, טניס, טניס שולחן, ריצות שטח, ניווט ספורטיבי והרמת משקולות. 

באס”א (איגוד ספורט אקדמי) פעילות מגוון קבוצות כגון שחייה, ג’ודו, אופני הרים, כדורעף חופים, סטריטבול ועוד רבים.

הפעילות מתקיימת במשחקי החורף של אסא באילת ובמשחקי אסא הבינלאומיים באביב.

להרשמה לחוג כדורעף נוער השאירו פרטים:

משחקי אס”א

ג'ודו

נבחרת הג’ודו של אס”א בן גוריון מתחרה במשחקי אס”א באילת. הנבחרת מתאמנת מזה כעשור בהדרכתו של המאמן שגיא גור.

שייט גלישת רוח וחתירה

הנבחרת מתחרה בענפים גלישת רוח, שייט בסנונית וחתירה בקיאק, סאפ וסנונית. בימים אלו אנו סטודנטים וסטודנטיות בעלי רקע בתחום
מוזמנים לפנות לאלה – 054-79899902

שחמט

נבחרת השחמט מיועדת לסטודנטים וסטודנטיות בעלי רקע תחרותי בתחום, הנבחרת משתתפת במשחקי אס”א באילת. לפרטים נוספים והצטרפות לנבחרת, מוזמנים לפנות לרכזת הספורט של אגודת הסטודנטים – sport@aguda.bgu.ac.il

סקווש

נבחרת הסקווש מיועדת לסטודנטים וסטודנטיות בעלי רקע תחרותי בתחום, הנבחרת משתתפת במשחקי אס”א באילת. לפרטים נוספים והצטרפות לנבחרת, מוזמנים לפנות לרכזת הספורט של אגודת הסטודנטים – sport@aguda.bgu.ac.il

אופני הרים

​נבחרת אופני הרים של אס”א בן גוריון מתחרה במשחקי אס”א באילת ומיועדת לכל סטודנט וסטודנטית הרואים עצמם מתאימים. התחרות היא במרוץ קטעים בשטח של שלושה ימים כאשר כל יום הוא בין 12 ל – 20 ק”מ.
לפרטים נוספים והצטרפות לנבחרת, מוזמנים לפנות ליניב הדר מאמן הקבוצה – 054-4644463
או מוריאל חאיק, קפטן הקבוצה – 054-4347893

קראטה

נבחרת הקראטה של אס”א בן גוריון מתחרה במשחקי אס”א באילת. הנבחרת מיועדת לסטודנטים וסטודנטיות כאחד ומתחרה בכל קטגוריות המשקל, הספורטאים בנבחרת בעלי ניסיון ורקע מקצועי בתחום.
לפרטים נוספים והצטרפות לנבחרת מוזמנים לפנות ליואב מנהל הנבחרת – 054-6323211

שחייה

נבחרת השחייה של אס”א בן גוריון מתחרה במשחקי אס”א באילת ובתחרויות ארציות נוספות במסגרת אס”א בבריכה ובמים פתוחים. בכדי להצטרף לנבחרת יש צורך בניסיון ורקע קודם בשחייה מקצועית. בשנה שעברה הגיע הנבחרת למקום השלישי הקבוצתי בבנים ובבנות.
לפרטים נוספים והצטרפות לנבחרת מוזמנים לפנות לענבר קפטנית הנבחרת – 054-4330534
או לנמרוד מאמן הנבחרת – 052-652-2399

מידע על קבוצות ואנשי קשר של האוניברסיטה

ליגות

כדורסל גברים

קבוצת הכדורסל גברים של אס”א בן גוריון משחקת בליגת איגוד הכדורסל – ליגה א’, ליגת המוסדות האקדמיים ובמשחקי אס”א באילת (סטריט בול). כל שחקני הנבחרת הם שחקנים מקצועיים בעלי רקע וניסיון עשיר בתחום אשר מצליחים לשלב לימודים אקדמיים עם אימונים אינטנסיביים ומשחקים על בסיס שבועי.

לפרטים נוספים והצטרפות לנבחרת מוזמנים לפנות לרונן יוסף מאמן הקבוצה – 054-6788699

כדורסל נשים

קבוצת הכדורסל נשים של אס”א בן גוריון משחקת בליגת איגוד הכדורסל – ליגה ארצית, טורניר אס”א למוסדות אקדמיים ובמשחקי אס”א באילת (סטריט בול). כל השחקניות בנבחרת הן שחקניות מקצועיות בעלות רקע וניסיון עשיר בתחום אשר מצליחות לשלב לימודים אקדמיים עם אימונים אינטנסיביים ומשחקים על בסיס שבועי.

לפרטים נוספים והצטרפות לקבוצה מוזמנים לפנות ליקי דוף מאמן הנבחרת – 054-6788699

כדורעף גברים
ליגת העל

קבוצת הכדורעף של אס”א בן גוריון עלתה השנה לליגת העל לאחר שנים ארוכות בהן הובילה את הליגה הלאומית, הקבוצה מורכבת משחקנים מקצועיים שביניהם גם סטודנטים. הקבוצה מתאמנת יום יום תחת הנחייתן של המאמן דני פרידמן. לפרטים נוספים מוזמנים לפנות לתום גומא 052-3333747

כדורעף נשים
ליגת העל

קבוצת הכדורעף נשים של אס”א בן גוריון עלתה השנה לליגת העל, הקבוצה מורכבת משחקניות מקצועיות שביניהם גם סטודנטיות. הקבוצה מתאמנת יום יום תחת הנחייתו של של המאמן אלכס צייטלין.

לפרטים נוספים והצטרפות לנבחרת מוזמנים לפנות ל עינב קדוש קפטנית ומנהלת הקבוצה 052-8885000

כדורעף גברים
ליגה ארצית

קבוצת הכדורעף של אס”א בן גוריון באר שבע משחקת בליגה הארצית ומשתתפת במשחקי אס”א בכדורעף אולמות ובמשחקי אס”א באילת בכדורעף חופים. הקבוצה מורכבת משחקנים בוגרים וסטודנטים שכולם בעלי רקע וניסיון מקצועי בתחום. את הקבוצה מאמן ירון שוורץ,

לפרטים נוספים והצטרפות מוזמנים לפנות ליואש שלמה מנהל הקבוצה – 052-6054753

כדורעף חופים

במהלך השנה מתקיימים טורנירים של כדורעף חופים במגרש החול במרכז הספורט, בטורנירים משתתפים ספורטאים מכל הגילים והרמות, גם מי שאין לו ניסיון מקצועי מוזמן לקחת חלק להנות.

לפרטים נוספים nativr@bgu.ac.il

כדורגל אולמות
גברים

קבוצת הפוטסל (כדורגל אולמות) של אס”א בן גוריון משחקת בליגה העליונה של התאחדות הישראלית לכדורגל אולמות ומשתתפת במשחקי אס”א באילת. הקבוצה מורכבת כולה מסטודנטים שמשלבים אימונים עם לימודים. בשנה שעברה הגיע לרבע גמר אליפות המדינה, בקרב קבוצות הסטודנטים דורגה הקבוצה במקום הראשון בפעם הרביעית ברציפות וגן זכתה במקום הראשון במשחקי אס”א באילת בטורניר האספלט.

לפרטים נוספים והצטרפות לנבחרת מוזמנים לפנות לאיתי עזרא קפטן הקבוצה- 054-4953619

כדורגל אולמות
נשים

קבוצת הכדורגל אולמות נשים של אס”א בן גוריון מתחרה בליגת האוניברסיטאות ובמשחקי אס”א באילת. רוב שחקניות הקבוצה בעלות רקע מקצועי, הנבחרת מתמאנת בהנחיית המאמנת מעיין מימון.

לפרטים נוספים והצטרפות לנבחרת מוזמנים לפנות לענת קפטנית הנבחרת- 050-2202095

ריצה

קבוצת הריצה של אס”א בן-גוריון מתחרה בליגת האוניברסטאות ובמשחקי אס”א באילת. התחרויות במרחקים של בין 5 עד 10 ק”מ, הקבוצה מונה סטודנטים וסטודנטיות אשר מתמאמנים בהנחייתה של המאמנת אור כחלולי.

לפרטים נוספים והצטרפות מוזמנים לפנות לארנון בורשטיין קפטן הנבחרת – 054-4769175

ניווט ספורטיבי

נבחרת הניווט של אס”א בן גוריון משתתפת בליגת המוסדות האקדמיים בשיתוף איגוד הניווט. הנבחרת מיועדת לסטודנטים וסטודנטיות כאחד אשר מתחרים במקצים נפרדים. תחרות הניווט משלבת את האתגר הפיזי יחד עם יכולות התמצאות במרחב. הניווטים מתבצעים בעיקר ביערות, אך גם במקומות ציבוריים כגון: פארקים, גני חיות, מתחמים שונים ברחבי הארץ ואוניברסיטאות. המתחרים מקבלים מפה ומצפן ומטרתם להגיע אל היעד במהירות האפשרית.

לפרטים נוספים והצטרפות לנבחרת מוזמנים לפנות לארם קפטן הקבוצה – 050-3767582

טניס

בענף הטניס של אס”א בן גוריון מתחרה ב – 3 קבוצות, נשים בליגה ארצית, גברים בליגה א’, וגברים בליגה ג’. בקבוצה פעילים סטודנטים, בוגרי אוניברסיטה וספורטאים מהקהילה. הסטודנטים בקבוצה משתתפים גם במשחקי אס”א באילת. הקבוצה מתאימה לבעלי ניסיון ורקע מקצועי בטניס. הקבוצות מתאמנות בהנחייתו של המאמן פליקס קלצמן. לפרטים נוספים והצטרפות מוזמנים לפנות לטל סוקניק – 054-4984111

טניס שולחן

בענף הטניס של אס”א בן גוריון מתחרה ב – 3 קבוצות, נשים בליגה לאומית, גברים בליגה ארצית וגברים בליגה א’. בקבוצה פעילים סטודנטים, בוגרי אוניברסיטה וספורטאים מהקהילה. הסטודנטים בקבוצה משתתפים גם במשחקי אס”א באילת. הקבוצה מתאימה לבעלי ניסיון ורקע מקצועי בטניס.

לפרטים נוספים והצטרפות מוזמנים לפנות למנדל מאמן הנבחרת – 052-2626694

הרמת משקולות

הרמת משקלים כבדים המורכבים על מוטות ברזל בעזרת שילוב של כוח גופני וטכניקה.

קורס

מדריכי חדר כושר

לימודים עיוניים כגון אנטומיה של גוף האדם, פיזיולוגיה, תזונה, פציעות ספורט ועוד לימודים מעשיים וקורס עזרה ראשונה. כל השיעורים מועברים על ידי צוות וותיק ומוסמך במרכז הספורט ומתקניו.

ויש לימודי בונוס:
קורס רצועות תלייה חינם במסגרת הקורס! השתלמות חד יומית של 5 שעות.

  • בפיקוח מנהל הספורט
  • תעודת הסמכה מקצועית מטעם מרכז הספורט והנופש א.ב.ג מוכרת בארץ ובעולם
  • התעודה מאפשרת לעבוד בנוסף כמאמן אישי

לפרטים ותשלום ניתן לפנות בטלפון 08-6472936 או 08-6472740 ובאימייל limormzr@bgu.ac.il או jpeled@bgu.ac.il

או השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם:

דילוג לתוכן